מטף לרכב

מטף לרכב – פריט מציל חיים

בשנת 2016, 6% מכלל השריפות בישראל היו במכוניות, אוטובוסים, משאיות, אופנועים וכלי תחבורה אחרים. שריפות רכב הן מסוכנות במיוחד בגלל כמות הנפט/סולר הגדולה המצויה בכלי רכב, ההופכים את הרכב לפצצה מתקתקת בעת תאונה.
שריפות רכבים נחשבות מסוכנות מאוד ויכולות להפוך תאונה קלה עד בינונית לתאונה קשה וטראגית, הדורשת חילוץ ממושך וקשה ומובילה לעיתים קרובות למוות או פציעה קשה וצלקות.
בגלל כל זאת, מטף עבור הרכב הוא הבחירה הבטיחותית החכמה והנכונה ביותר עבור בעלי כלי רכב.

שריפות ברכב – למה זה קורה?

שריפות של כלי רכב מנועי אינן קורות רק בעת תאונה והן פחות נדירות משנדמה לנו. הן קורות בשל מורכבות מערכות החשמל והמנוע של כלי הרכב (שלא לדבר על פוטנציאל ההצתה של נפט או דלק).
כמה סיבות נפוצות לשריפות כוללות פגמים בתכנון רכב כגון בעיות חשמל, נזילות במיכל הדלק וסוללות פגומות; תקלות חשמליות או מכניות בסוללת המכונית, בעיות במושבים מחוממים, מערכת החימום או אביזרי נוחות אחרים; התחממות יתר של המנוע; ודליפה של שמן מנוע, נוזל קירור, או נוזל בלמים.

בשנת 2015, נקרא מערך הכיבוי וההצלה הישראלי לטפל בכ-2,907 שריפות רכבים בסך הכל, עומד ממוצע הקריאות לכיבוי אש ברכב בין השנים 2012-2016 על קרוב ל-3,000 קריאות בשנה.
בהתחשב בסיכון, נהגים צריכים לשקול השקעה במטף הרכב. אמנם רק סוגי רכבים מסוימים נדרשים עפ”י חוק להוסיף מטף לרכב, אך מטף עבור הרכב מעניק שקט נפשי לבעלי רכב, גם כאשר החוק אינו מחייב זאת.

סוגי מטף לרכב

אל תהססו לקנות ממבחר מטפים לכיבוי אש שלנו. ניתן לבחור בין מטף רכב המבוסס על אבקה, גז או קצף.
כל אחד מסוגי המטפים מתאים לכלי רכב שונה בהתאם לסוג ההנעה שלו.
התייעצו עם אנשי המכירות שלנו כדי לקבל מידע נוסף אודות המטף המתאים ביותר לסוג כלי הרכב שלכם.
מטף רכב מגיע בגודל הנע בין 1 ק”ג לכלי רכב קטנים ועד מטף כיבוי אש  6 ק”ג לרכבים כבדים. כל סוגי המטפים יכולים לכבות ביעילות רבה שריפות ברכב, גם בשעת תאונה ו/או דליפה של נפט או סולר.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם בנושא מטף לרכב או שיפוץ מטפים, ניתן לפנות אלינו בטלפון 08-9226172 או להשאיר פרטי קשר בטופס המצורף מטה ואחד מנציגינו ייצור אתכם קשר בהקדם.

מטף לרכב

פריט חובה בכל רכב

יצא לכם לא פעם לנסוע ברכב ולהרגיש שאתם לא מספיק בטוחים? תוהים מה צריך לעשות בנידון כדי להגביר את תחושת הבטיחות וכדי לדעת שלא משנה מה יקרה, כי בכל מקרה יהיה לכם איך להגן על עצמכם ואיך להתמודד עם כל מצב? אם כך, כדאי שתדעו: היום מטף לרכב זה מסוג אותם הדברים שאי אפשר לוותר עליהם. זה לא במקרה שכל כך הרבה אנשים שיש להם רכבים קונים מטפים מסוגים שונים, כך שגם לכם שווה לבדוק את האפשרות הזאת כמה שיותר מקרוב (ציוד כיבוי אש).

איזה מטף כדאי לרכוש?

האמת היא שהיום, כאשר מדברים על מטף לרכב, מדברים על מגוון רחב של אפשרויות. לכן אנחנו יכולים להבין מדוע יש לכם דילמה, כי מה אתם באמת יודעים על הנושא הזה ואיך תוכלו להבטיח שאתם קונים את מה שהכי טוב לרכב שלכם? אנחנו ממליצים לכם לקחת בחשבון נתונים כמו:

  • עד כמה המטף גדול והאם הוא תופס הרבה מקום ברכב?
  • האם מדובר על מטף לרכב שיהיה לכם קל ונוח להפעיל?
  • האם המטף נחשב איכותי?
  • האם המומחים בתחום ממליצים על אותו סוג של מטף?

קחו בחשבון את כל הפרטים האלה וכך יהיה לכם הרבה יותר פשוט, קל ומהיר לבחור את מה שנכון עבורכם. בסופו של דבר, אומנם איש לא ירצה להגיע למצב שבו הוא באמת יצטרך להפעיל את המטף, אך אין לדעת מה יוליד יום ולכן רצוי לדאוג מראש שיהיה לכם מטף כמה שיותר איכותי ברכב.

האם זה עולה הרבה?

רוצים לקנות מטף לרכב וחוששים שזה יהיה יקר? הסירו דאגה מלבכם. העניין הוא שהיום יש חברות שונות מייצרות ציוד לכיבוי אש שמיועד לרכב, כך שיש מבחר גדול וקשת רחבה של מחירים. שווה לבדוק את הדברים לפני שאתם מחליטים במה להשקיע, כי מה פתאום שתרכשו מכשיר שלא יוכל להחזיק מעמד לאורך זמן או שברגע האמת לא יפעל? אל תדחו את רכישת המטף החדש לכם שלכם כי אתם לא רוצים להגיע למצב שבו אתם זקוקים למטף ואין לכם אחד כזה ברכב.

מגוון רחב של פתרונות גילוי וכיבוי אש

לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

התקשרו לייעוץ חינם