בעל עסק? זה ציוד הכיבוי שכל עסק בישראל צריך

הציוד שכל עסק בישראל חייב להכיר

כל עסק בישראל חייב להיות בעל מערכת כיבוי אש תקינה. חברה שלא התקינה כזו צפויה לקנס של עד 25,000 שקלים. מאמר זה מספק היכרות עם חוק ציוד כיבוי אש בישראל והחשיבות שיש מטף בעסק שלך. אם יש לכם עסק בישראל, אתם חייבים בציוד כיבוי אש. המשמעות היא שאתה צריך לקבל תעודת יושר מהחברה הציבורית לבטיחות ואבטחה באש. עם זאת, עסקים אינם היחידים שנדרשים לקבל תעודה זו. אם אתה משכיר שטח למטרות מסחריות, בעל הבית שלך מחויב לספק אותו גם כן.

איך משיגים אישור תקינות מערכת כיבוי אש

בעלי עסקים בישראל מחויבים בציוד כיבוי. מחלקת שירותי הכבאות בישראל החלה זה עתה בהוצאת תעודה רשמית לעסקים שיש להם מערכת כיבוי אש. התעודה, שתקפה לשלוש שנים ומחירה 1,600 ₪, תונפק לעסקים שיוכלו להוכיח את תקינות המערכת באמצעות הצגת תעודות מקוריות, לרבות מכתב מהנדס או מהיצרן. המדיניות החדשה נועדה למנוע שריפות בבתי עסק עם מערכות בטיחות אש לא מספיקות שעלולות להוביל למוות ולנזק. התעודה חובה גם לחברות המפעילות מתקני שירותי מזון עם סכנת התלקחות.

ציוד כיבוי אש וחשיבות השימוש במטפים בעסק

מטף כיבוי אש הוא ציוד המיועד לכיבוי שריפה על ידי צמצום שטח הפנים הזמין לבעירה. הם נעים ממכשירי כף יד קטנים שניתן להשתמש בהם בבית ועד כלי רכב גדולים שנראים בדרך כלל בשדות תעופה, מפעלים כימיים ובתי זיקוק נפט. מטף כיבוי אש הוא אחד הציוד החשוב ביותר לעסקים. בלעדיו, אינך יכול לנהל כל סוג של עסק ולהסתכן בכך שהרכוש שלך ישרף בשריפה. משרד האוצר הישראלי קובע כי לכל העסקים בארץ צריך להיות ציוד כיבוי . החוק גם מחייב כי לכל העסקים יהיה ציוד כיבוי אש תקין למערכות הכיבוי שלהם. בין אם אתם בעסקי מזון, מסעדה או בית ספר, כל עסק בישראל חייב להחזיק בציוד כיבוי אש. כמו כן, אתה נדרש לספק הוכחה לאישור כיבוי האש שלך אשר מונפקת על ידי מכבי האש הארצית.

חברת “על בוער“ מתמחה במגוון פתרונות לציוד כיבוי לעסקים ופרטיים מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מאתמו ייעוץ מקיף לקבלת אישור כיבוי אש לעסק שלך

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.