ציוד כיבוי אש מהו

במדינת ישראל, כל עסק שרוצה לקבל אישור צריך להציג את הדרך שבה הוא יתמודד עם שריפה במקרה שהיא תתרחש. כדי שתוכלו לקבל את כל האישורים להפעלת העסק עליכם לדאוג לציוד כיבוי אש מתאים. אנחנו כאן כדי לספר לכם על הציוד שתצטרכו וכמובן על המקום שבו תוכלו להשיג את הציוד הזה.

ציוד כיבוי אש

כאשר אנחנו מדברים על ציוד כיבוי אש, יש שני סוגים של ציוד. הסוג הראשון הוא מערכות אוטומטיות כמו ספרינקלרים שנועדו לכיבוי שריפות. הסוג השני של הציוד הוא זה שאותו אנחנו מפעילים בידיים כמו ארון כיבוי או מטף. שני הסוגים הללו רלוונטיים בכל מערכת כדי להבטיח את ההגנה שלה מפני שריפות.

בדיקת תקינות

החשיבות של ציוד הכיבוי ברורה לכולם. לאור העובדה שחלק מהציוד הזה הוא ציוד רגיש, עלינו לוודא את התקינות שלו אחת לזמן מה. בדיקת התקינות צריכה להתבצע הן במערכות האוטומטיות והן בציוד הכיבוי הפשוט יותר כמו המטפים והצינורות. 

ביחס לצינורות הכיבוי עליכם לבדוק את שלמותם, לאור העובדה שגם הם עשויים להישחק עם הזמן. כמובן שאם עשיתם שימוש בחלק מהציוד עליכם לבדוק בסיום העבודה שהוא מוכן גם לפעם הבאה.  

על בוער

על בוער – היא חברה ותיקה בתחום מערכות הכיבוי. החברה פועלת כבר עשרות שנים בתחום ומשווקת מוצרים ומערכות כיבוי לגופים רבים בישראל. החברה היא גם ספקית מורשית של משרד הביטחון ומחזיקה בכל האישורים הנדרשים הן מבחינה מקצועית והן מבחינת סיווג. 

אם גם אתם זקוקים למערכות כיבוי עבור החברה או העסק שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיע אלינו.

לסיכום

חלק בלתי נפרד מאישור של עסק הוא לדאוג לציוד כיבוי מתאים. ציוד כיבוי אש כולל מערכות אוטומטיות לכיבוי שריפות כמו ספרינקלרים, וציוד כיבוי כמו מטפים, זרנוקים וארונות כיבוי. את ציוד הכיבוי שאתם רוכשים עליכם לבדוק אחת לזמן מסוים כדי לוודא את התקינות שלו. בדיקה של הציוד והתקנה של מערכות מתאימות תעזור לכם להגן על העסק שלכם מפני שריפה בלתי צפויה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.